• Forum
      /  
    Off Topic
      /  
    Hyggekrogen
  • 10-11-2013 · 01:18 674 visninger 5 svar
  • Denne tråd er over 6 måneder gammel

    Er du sikker på, at du har noget relevant at tilføje?

  • Købe en speciel ting

    Af Sirmcmb Juniorbruger
Hejsa gutter/gutinder...

jeg står i den meget kedelig situation at min kære far er gået bort alt for tidligt, så ville høre om i evt havde en lille ide om hvad man skulle købe for at have en ting der ligesom "var" fra ham af hvis i forstår:)

jeg er selv lidt lost:(

Mvh. Michael

Monster Supporter
10-11-2013 01:21
Først og fremmest, så kondolerer jeg mange gange!

Men jeg forstår ikke helt, hvad du vil have?

Skal du have noget til dig selv, der kan minde dig om ham? Eller er vi ude i noget, hvor du køber til en anden fra ham af? Forstår ikke helt din situation.

Ligegyldigt hvad er jeg temmelig sikker på, at du er den der er bedst kvalificeret til at besvare dit spørgsmål, da du højst sandsynligt er den eneste herinde, der kendte manden.
Supporter
10-11-2013 01:25
Kondolerer ...

Jeg mistede min far til kræften for to år siden, jeg fik lavet en tatovering som minde om ham, det har hjulpet mig men nu ved jeg selvfølgelig ikke om det lige er dig med tatoveringer.
Juniorbruger
10-11-2013 01:32
Takker jeg havde tænkt noget til mig selv, og havde overvejede en tatto. Men tænkte lidt på anlæg men så bytter jeg bare et næsten nyt og og det samme med tv, så ved sgu ikke hvad det skal være
Elitebruger
10-11-2013 01:35
Tattoo is for life ;)
Jeg har selv en memorial tattoo for en afdød person.
Super Supporter
10-11-2013 01:42
Kondolerer.

Find noget der tilhørte din far, det vil du i fremtiden ligge mange flere følser i.

Et ur, et smykke, noget småt, men med store følser tilknyttet.
Bruger påkrævet
En bruger er påkrævet for at oprette svar på Hardwareonline.dk
Du kan oprette en bruger her eller logge ind her

Log ind for at få flere funktioner